KakanjLive | Nedjelja, 18.11.2018. godine

Četvrta pobjeda odbojkaša Kaknja

04.11.2018. - Izabranicima trenera Almira Aganovića trebalo samo 69.minuta da maksimalnim rezultatom savladaju povratnika u premijerligaško društvo, ekipu Bosne iz Kalesije

kalesijakakanjSa utakmice u Kalesiji

Odbojkaši Kaknja opravdali su ulogu favorita i uvjerljivo savladali ekipu Bosne iz Kalesije, koja je bila domaćin u novoizgrađenoj dvorani u Sapni. Izabranicima trenera Almira Aganovića trebalo je samo 69.minuta da maksimalnim rezultatom savladaju poovratnika u premijerligaško društvo. Igrači Bosne u tri seta osvojili su samo 52 poena i to najbolje pokazuje njihovu inferiornost i nemoć da pruže jači otpor boljoj i iskusnijoj ekipi Kaknja, koja je nastupila bez bolesnog Marka Milovanovića.

Trener Aganović zadovoljan je pristupom i odnosom svojih igrača, koji su pružili solidnu partiju i ostvarili četvrtu pobedu u pet odigranih kola.
-Bila je ovo rutinska ili bolje reći radna pobjeda moje ekipe.Igrali smo bez bolesnog Marka Milovanovića, kojeg je uspješno na poziciji primača zamijenio Bahrija Zenović, koji je dosta dobro odradio svoj zadatak. Zadovoljan sam odnosom svih igrača koji su pružili jednu solidnu partiju.Nisu potcijenili protivnika, odigrali su odgovorno i disciplinovano i protivnik je bio nemoćan, istakao je trener odbojkaša Kaknja Almir Aganović.

OK BOSNA(Kalesija) - OK KAKANJ 0:3
Utakmica 5.kola Premijer lige BiH.Sportska dvorana u Sapni.Gledalaca 200. Sudije:Jovica Turanjanin (B.Luka) i Adnan Abadžija(Ilijaš). Delegat:Branislav Bošnjak (Prnjavor).Rezultat Bosna-Kakanj 0:3 ( po setovima 18:25,16:25, 18:25)
BOSNA( Kalesija): Požegić, Idrizović, Zulić, Alić M, Hasanović V, Hasanović K, Omerović, Mešić, Alić R, Imamović, Huseinović, Kovačević. Trener: Adnan Kukić.
OK KAKANJ 78: Muhamed Begić, Muris Krivokapa, Armin Šlivo, Edin Mehić, Hasan Hadžić, Danilo Ružić, Bahrija Zenović,Armin Fejzović, Armin Vehab, Sejdin Mustafić, Darko Filipaš. Trener:Almir Aganović.